W tym odcinku Zajawki na Mobajl mamy dla Was gościa, który jest przyszłością kitesurfingu!

Promowane, Wywiady

W tym odcinku Zajawki na Mobajl mamy dla Was gościa, który jest przyszłością kitesurfingu!

Zajawka na mobajl, czyli wywiady z naszymi zawodnikami, którzy żyją z zajawki!

Janek Grzegorzewski jest jednym z największych talentów w kitesurfingu na świecie. Mając zaledwie 18 lat, wygrał Mistrzostwa Świata Juniorów oraz otrzymał zaproszenie na Red Bull King of the Air — największe zawody kitesurfingowe na świecie.

Jest to osoba, która nie tylko łapie wiatr w latawiec, ale również wykorzystuje go do podbijania przestworzy — potrafi wznieść się na wysokość ponad 30 metrów!

Ma jeszcze wiele innych osiągnięć:

  • 1 miejsce w Big Air Kite League Tatajuba (2021 oraz 2020)
  • 1 miejsce w Full Power Balneario (2021)
  • 1 miejsce w KFC Air Games (2020)

Niestety, wielkie loty wiążą się z wypadkami. Młody kitesurfer miał wypadek i musiał przejść poważne operacje. Na ten moment, z podniesioną głową, skupia się na rehabilitacji.

Jedno jest pewne, Janek to prawdziwy pros z determinacją i ambicją do podbicia sceny kitesurfingu. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia, jak i kolejnych sukcesów. Pozdro Janek!

udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest

promowane wpisy

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: