#0d2143

<h1><span>Poznajmy się</span><br>bliżej</h2>

O RED BULL MOBILE

Red Bull MOBILE to marka należąca do Red Bull GmbH, najbardziej cenionego producenta napojów energetycznych oraz organizatora największych i najsłynniejszych imprez sportowych i kulturalnych na świecie.

Red Bull MOBILE obecny jest w Austrii, Omanie i Polsce i w każdym z tych krajów kojarzony jest z najlepszą ofertą telefonii komórkowej. W Polsce Red Bull MOBILE z powodzeniem wystartował w 2011 roku jako oferta operatora Play – jednocześnie w wersji na kartę i na abonament.

To co wyróżnia Red Bull MOBILE to nie tylko najkorzystniejsza propozycja usług mobilnych dla ludzi aktywnych, żyjących szybko i ciekawie, na bieżąco korzystających z Internetu w swoim telefonie oraz chcących bez przerwy pozostawać w kontakcie ze swoimi znajomymi – to także wstęp do świata Red Bulla: dynamiki, marzeń, sportu, muzyki i kultury.

Chcemy, aby Red Bull MOBILE był Twoim niezwykłym operatorem komórkowym.
Dołącz do nas!

 

 

IMPRINT

 

Red Bull Media House GmbH
Oberst-Lepperdinger-Str. 11-15
5071 Wals bei Salzburg
Österreich
Tel.: +43 (0662) 2240 - 0
E-Mail: info@at.redbullmediahouse.com
Internet: http://www.redbullmediahouse.com

Dyrektor Zarządzający: Dkfm. Dietrich Mateschitz, Gerrit Meier, Dietmar Otti, Christopher Reindl
Sąd Rejestrowy: Landesgericht Salzburg (Sąd Rejonowy)
Numer rejestracyjny Spółki: FN 297115i
VAT ID: ATU63611700

Red Bull Media House GmbH jest międzynarodową spółką medialną, która produkuje, publikuje i dystrybuuje materiały drukowane, audiowizualne i multimedialne ze Świata Red Bull w dziedzinie sportu, kultury, stylu życia i widowisk typu premium.

Red Bull GmbH i Red Bull Media House GmbH są członkami Austriackiej Izby Gospodarczej. Odpowiedzialnym organem regulacyjnym, także w zakresie licencji na Red Bull TV jest Kommunikationsbehörde Austria bei der Rundfunk- und Telekomregulierungs-GmbH. Przepisy znajdujące zastosowanie obejmują między innymi Österreichische Gewerbeordnung (Austriacka Ustawa Handlowa) i AMD-G (Austriacka Ustawa o Audiowizualnych Usługach Medialnych).

Informacje dotyczące właścicieli mediów można znaleźć tutaj: Disclosure according to § 25 Austrian Media Act

Komisja Europejska oferuje platformę alternatywnego rozstrzygania sporów pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Prócz tego, Red Bull GmbH i Red Bull Media House GmbH nie uczestniczą w jakimkolwiek fakultatywnym rozstrzyganiu sporów przed organem zajmującym się rozstrzyganiem sporów konsumenckich.

© 2017 Red Bull Media House GmbH - wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek wykorzystanie podlega naszym Zasadom i Warunkom.

 

 

Dostawca usług telekomunikacyjnych:

P4 Sp. z o.o.

ul. Taśmowa 7

02-677 Warszawa

Wpis do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000217207,

prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

NIP 951-21-20-077

REGON 015808609

Kapitał zakładowy wynosi: 48 856 500,00 złotych.

Udziałowcy: Play Communications S.A. - 100%