#0d2143

<h1>O NAS</h2>

O RED BULL MOBILE

Red Bull MOBILE to marka należąca do Red Bull GmbH, najbardziej cenionego producenta napojów energetycznych oraz organizatora największych i najsłynniejszych imprez sportowych i kulturalnych na świecie.

Red Bull MOBILE obecny jest w Austrii, Belgii i Polsce i w każdym z tych krajów kojarzony jest z najlepszą ofertą telefonii komórkowej. W Polsce Red Bull MOBILE z powodzeniem wystartował w 2011, roku jako oferta operatora Play – jednocześnie w wersji na kartę i na abonament.

To co wyróżnia Red Bull MOBILE to nie tylko najkorzystniejsza propozycja usług mobilnych dla ludzi aktywnych, żyjących szybko i ciekawie, na bieżąco korzystających z Internetu w swoim telefonie oraz chcących bez przerwy pozostawać w kontakcie ze swoimi znajomymi – to także wstęp do świata Red Bulla: dynamiki, marzeń, sportu, muzyki i kultury.

Chcemy, aby Red Bull MOBILE był Twoim niezwykłym operatorem komórkowym.
Otwieramy przed Tobą drzwi do świata emocji, sportu i muzyki - świata Red Bulla, ponieważ korzystanie z telefonu w Red Bull MOBILE umożliwia odbieranie niesamowitych nagród z programu Red Bull MOBILE Collect.

 

 

IMPRINT

A brand of the Red Bull Media House GmbH:
Red Bull Media House GmbH
Oberst-Lepperdinger-Str. 11-15
5071 Wals near Salzburg, Austria
Phone: +43 (0662) 2240 - 0
Fax: +43 (0662) 2240 - 28550
E-Mail: info(at)redbullmobile.com
Internet: www.redbullmediahouse.comwww.redbullmobile.com

Managing Director: Dkfm. Dietrich Mateschitz, Christopher Reindl, Andreas Gall (Chief Technical Officer)
Register Court: Landesgericht Salzburg (District Court)
Company Registration: FN 297115i
VAT ID: ATU63611700

Red Bull Media House GmbH is an international media company, which produces, publishes and distributes print, audiovisual and multimedia material from the World of Red Bull in fields of sports, culture, life style and premium entertainment.

Red Bull GmbH and Red Bull Media House GmbH are members of the Austrian Chamber of Commerce. The responsible regulatory authority also for the license for Red Bull TV is the Kommunikationsbehörde Austria bei der Rundfunk- und Telekomregulierungs-GmbH. Laws applicable are among others the Österreichische Gewerbeordnung (Austrian Trade Act) and the AMD-G (Austrian Audio-Visual Mediaservice Act).

Information regarding the media owner may be found here: Disclosure according to § 25 Austrian Media Act

© 2013 Red Bull Media House GmbH – all rights reserved.