Red Bull Mobile
1 zł
Pierwszy miesiąc subskrypcji za 1 zł
∞ internet
Nielimitowany Internet na pół roku
Bez limitu
Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE
40 zł
40 zł za subskrypcję na 30 dni. Cena uwzględnia rabat 5 zł za zgody marketingowe

Zajawka na mobajl, czyli wywiady z naszymi zawodnikami, którzy żyją z zajawki!

Wywiady

Zajawka na mobajl, czyli wywiady z naszymi zawodnikami, którzy żyją z zajawki!

Dlaczego to robimy?

Wszyscy podglądamy naszych idoli w mediach społecznościowych, jednak nie wiemy, jak i do czego tak naprawdę używają swoich smarftonów.

Dlatego przygotowaliśmy specjalną serię wywiadów z najlepszymi zajawkowiczami w kraju i na świecie. Zapytamy ich, jak pielęgnują swoje pasje przy użyciu mobajla, a przy okazji dowiemy się, co skrywają ich telefony!

Kogo wybraliśmy?

W pierwszym odcinku powitamy mistrza przestworzy, pilota od zadań specjalnych, znanego wszystkim — Łukasza Czepielę! Jest to pierwszy polski pilot w Red Bull Air Race. Złapał lotniczego bakcyla już w wieku 6 lat. Było to wtedy, gdy ojciec zabrał go na pokazy lotnicze odbywające się w podrzeszowskiej Jasionce. Dziś  oprócz bycia najlepszym polskim pilotem wyścigowym, jest także kapitanem rejsowego Airbusa.

Zadaliśmy Łukaszowi najróżniejsze pytania, od najdziwniejszej akcji, która przydarzyła mu się na mobajlu po najlepsze aplikacje, które może polecić pilotom  jego pokroju.

W kolejnym odcinku przywita się z nami mistrz od trików na rowerze, Szymona Godziek, któremu nie straszne są 30-metrowe skocznie czy pionowe ściany kanionów! Szymona kojarzą nie tylko wszyscy entuzjaści ekstremalnych sportów rowerowych w Polsce, ale również spora ilość fanów z zagranicy.

Stay tuned, ponieważ w tym odcinku, nasz legendarny sensei rowerowy opowie m.in. o płonącej focie, której nigdy nie usunie z telefonu.

W trzecim odcinku będzie trochę wietrznie! Topowa skydiverka, Maja Kuczyńska, która odpowie nam na pytania takie jak, różnica między lataniem w samolocie, a wyskakiwaniem z niego.

Maja od małego chciała latać i latała! Jej marzenie spełnił tata, który sam zaczął skakać ze spadochronem i w 2010 roku zabrał całą rodzinę na lotnisko. Dziś, dzięki wielu międzynarodowym sukcesom takim jak 4. miejsce w Pucharze Świata czy mistrzostwo świata juniorów we freestyle’u i zainteresowaniu mediów, staje się prawdziwą ambasadorką stosunkowo nowej, ale dynamicznie rozwijającej się dyscypliny.

Jesteście ciekawi jak się zabrać za sporty naszych idoli? Nie czekajcie i oglądajcie!

Ile to potrwa?

Nie zatrzymamy się na trzech idolach. O nie. Przed nami jeszcze inne persony, które podczas tzw. mobajlowej herbatki, podzielą się wiedzą z ich zajawek oraz metodami korzystania z telefonu.

udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest

Zobacz również

Jak zrobić zdjęcie gwiazd telefonem? 

Na codzień wszystko fotografujesz już smartfonem? Super! A czy próbowałeś już robić zdjęcia gwiazd telefonem? Jeśli tak – to wiesz, że nie jest to bułka z masłem! Aparaty fotograficzne w naszych telefonach robią coraz lepsze zdjęcia. Kiedy chcemy dokumentować różne

przeczytaj artykuł »

Wszelkie sprawy załatwisz za pomocą chatu w aplikacji Red Bull MOBILE. Jeżeli nie masz aplikacji to:

Skanuj QR kod

Zeskanuj kod aparatem w swoim smartfonie, żeby pobrać aplikację.