Red Bull Mobile
1 zł
Pierwszy miesiąc subskrypcji za 1 zł
∞ internet
Nielimitowany Internet na pół roku
Bez limitu
Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE
40 zł
40 zł za subskrypcję na 30 dni. Cena uwzględnia rabat 5 zł za zgody marketingowe

Zajawka na mobajl, gościem drugiego odcinka jest Szymon Godziek!

Wywiady

Zajawka na mobajl, gościem drugiego odcinka jest Szymon Godziek!

Zajawka na mobajl, czyli wywiady z naszymi zawodnikami, którzy żyją z zajawki!

W tym odcinku przywita się z nami mistrz od trików na rowerze, Szymon Godziek, któremu niestraszne są 30-metrowe skocznie czy pionowe ściany kanionów!

Szymona kojarzą nie tylko wszyscy entuzjaści ekstremalnych sportów rowerowych w Polsce, ale również spora liczba fanów z zagranicy.

Osiągnął już wiele i nie przestaje nas zaskakiwać! Zajął 1 miejsce w Red Bull District Ride 2014 oraz Wombat Dirt Jumping Cup 2015. Jest jedną z nielicznych osób na świecie, która wykonała cashrolla, czyli efektowną rotację razem z 360 backflipem. Wziął także udział w głośnym filmowym projekcie „Power of Mind”, który miał na celu pokazanie, jak ważna jest mentalność i zdrowy umysł w rowerowym świecie.

Dodatkowo mieliśmy przyjemność przetestować i oglądać Szymona w naszej serii zajawkowych zadań, akcji 200 GB Challenge, którą możecie zobaczyć na naszym kanale social media.

Stay tuned, ponieważ w tym odcinku, nasz legendarny sensei rowerowy opowie m.in. o płonącej focie, której nigdy nie usunie z telefonu oraz o najważniejszym odebranym telefonie w swojej karierze.

Będzie się działo!

udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest

Zobacz również

Telefony dla twardzieli

Telefony dla twardzieli kuszą agresywnym wyglądem i obietnicą niezniszczalności. Jednak co kryje się pod ich atrakcyjną skorupą? Czy są równie twarde, jak mówi ich powierzchowność? W tym artykule przyjrzymy się temu segmentowi rynku. Telefon nie do zdarcia Telefony dla twardzieli

przeczytaj artykuł »

Telefon z dużym wyświetlaczem

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się, żeby twój nowy telefon był mniejszy od starego? No właśnie… Z roku na rok, telefony są coraz większe. Może więc czas, żeby pogodzić się z tym trendem i go polubić? Dzisiaj przyjrzymy się naprawdę dużym

przeczytaj artykuł »

Składane smartfony

Składaki stają się modne! Coraz więcej firm oferuje składane smartfony i powoli stają się one normą. Przyjrzyjmy się im zatem z bliska i zastanówmy jakie mają wady a jakie zalety. Zaczęło się od telefonu z klapką. Historia składanych telefonów jest

przeczytaj artykuł »

Wszelkie sprawy załatwisz za pomocą chatu w aplikacji Red Bull MOBILE. Jeżeli nie masz aplikacji to: