Red Bull Mobile
1 zł
Pierwszy miesiąc subskrypcji za 1 zł
∞ internet
Nielimitowany Internet na pół roku
Bez limitu
Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE
40 zł
40 zł za subskrypcję na 30 dni. Cena uwzględnia rabat 5 zł za zgody marketingowe

Zajawka na mobajl, gościem drugiego odcinka jest Szymon Godziek!

Wywiady

Zajawka na mobajl, gościem drugiego odcinka jest Szymon Godziek!

Zajawka na mobajl, czyli wywiady z naszymi zawodnikami, którzy żyją z zajawki!

W tym odcinku przywita się z nami mistrz od trików na rowerze, Szymon Godziek, któremu niestraszne są 30-metrowe skocznie czy pionowe ściany kanionów!

Szymona kojarzą nie tylko wszyscy entuzjaści ekstremalnych sportów rowerowych w Polsce, ale również spora liczba fanów z zagranicy.

Osiągnął już wiele i nie przestaje nas zaskakiwać! Zajął 1 miejsce w Red Bull District Ride 2014 oraz Wombat Dirt Jumping Cup 2015. Jest jedną z nielicznych osób na świecie, która wykonała cashrolla, czyli efektowną rotację razem z 360 backflipem. Wziął także udział w głośnym filmowym projekcie „Power of Mind”, który miał na celu pokazanie, jak ważna jest mentalność i zdrowy umysł w rowerowym świecie.

Dodatkowo mieliśmy przyjemność przetestować i oglądać Szymona w naszej serii zajawkowych zadań, akcji 200 GB Challenge, którą możecie zobaczyć na naszym kanale social media.

Stay tuned, ponieważ w tym odcinku, nasz legendarny sensei rowerowy opowie m.in. o płonącej focie, której nigdy nie usunie z telefonu oraz o najważniejszym odebranym telefonie w swojej karierze.

Będzie się działo!

udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest

Zobacz również

Jak zrobić zdjęcie gwiazd telefonem? 

Na codzień wszystko fotografujesz już smartfonem? Super! A czy próbowałeś już robić zdjęcia gwiazd telefonem? Jeśli tak – to wiesz, że nie jest to bułka z masłem! Aparaty fotograficzne w naszych telefonach robią coraz lepsze zdjęcia. Kiedy chcemy dokumentować różne

przeczytaj artykuł »

Wszelkie sprawy załatwisz za pomocą chatu w aplikacji Red Bull MOBILE. Jeżeli nie masz aplikacji to:

Skanuj QR kod

Zeskanuj kod aparatem w swoim smartfonie, żeby pobrać aplikację.