Red Bull Mobile
1 zł
Pierwszy miesiąc subskrypcji za 1 zł
∞ internet
Nielimitowany Internet na pół roku
Bez limitu
Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE
40 zł
40 zł za subskrypcję na 30 dni. Cena uwzględnia rabat 5 zł za zgody marketingowe

Gotowi na podbój gamingowej sceny? W tym odcinku mamy przyjemność porozmawiać z jedną z najpopularniejszych streamerek w Polsce – Katarzyną “UrQueeen” Jajugą!

Wywiady

Gotowi na podbój gamingowej sceny? W tym odcinku mamy przyjemność porozmawiać z jedną z najpopularniejszych streamerek w Polsce – Katarzyną “UrQueeen” Jajugą!

Zajawka na mobajl, czyli wywiady z naszymi zawodnikami, którzy żyją z zajawki!

UrQueeen to nie tylko topowa streamerka z doświadczenia, ale i również… notariusz! O swojej profesjonalnej zmianie zadecydowała w 2015 roku, kiedy jej kanał na Twitchu zaczął osiągać coraz większy sukces.

Zmiana zawodu to nie lada wyzwanie, ale dla niej liczyło się to, co jej serce podpowiada, no i oczywiście co na to rodzice. Na szczęście, jak to wspierający rodzice, zaakceptowali jej wybór i trzymali kciuki za jej nową przygodę.

Poza sukcesami na scenie gamingowej UrQueeen wzięła również udział w sportowym wydarzeniu Wings for Life World Run! Mimo tego, że nie przepada za bieganiem, to postawiła sobie godny cel — przebiec 10 km podczas tej imprezy. Pokazując swojego ducha rywalizacji, udało jej się pokonać 9,8 km, kiedy dogonił ją samochód Wings for Life.

Poza streamowaniem i sportowymi osiągnięciami Kasia miała przyjemność wystąpić jako komentator w turnieju Atrium GameZone.

Wszystkie wyzwania są dla niej ciekawe, ale streamowanie to jej największa pasja!

Chcecie się dowiedzieć jak rozpocząć swoją przygodę ze streamowaniem? To oglądajcie nasz kolejny odcinek Zajawki na Mobajl!

udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest

Zobacz również

Smartfon na wakacje

Jaki smartfon najlepiej sprawdzi się podczas wakacji? W tym artykule chcemy sprzedać Ci prawdziwe life hacki na wakacje – jak nie zepsuć sobie wakacji – dzięki z wykorzystaniu kilku sprytnych aplikacji i dodatków na smartfona! Jaki jest idealny smartfon na

przeczytaj artykuł »

Mały smartfon – ale wariat! 

Rozmiar nie ma znaczenia? Tak mówią! Ale większość i tak ma w tej materii wyrobione zdanie. Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią duże telefony i tych, którzy od zawsze wybierają jak najmniejsze smartfony na rynku. Niezależnie od tego w

przeczytaj artykuł »

Wszelkie sprawy załatwisz za pomocą chatu w aplikacji Red Bull MOBILE. Jeżeli nie masz aplikacji to: