Zajawka na mobajl, czyli wywiady z naszymi zawodnikami, którzy żyją z zajawki!

Wywiady

Zajawka na mobajl, czyli wywiady z naszymi zawodnikami, którzy żyją z zajawki!

Dlaczego to robimy?

Wszyscy podglądamy naszych idoli w mediach społecznościowych, jednak nie wiemy, jak i do czego tak naprawdę używają swoich smarftonów.

Dlatego przygotowaliśmy specjalną serię wywiadów z najlepszymi zajawkowiczami w kraju i na świecie. Zapytamy ich, jak pielęgnują swoje pasje przy użyciu mobajla, a przy okazji dowiemy się, co skrywają ich telefony!

Kogo wybraliśmy?

W pierwszym odcinku powitamy mistrza przestworzy, pilota od zadań specjalnych, znanego wszystkim — Łukasza Czepielę! Jest to pierwszy polski pilot w Red Bull Air Race. Złapał lotniczego bakcyla już w wieku 6 lat. Było to wtedy, gdy ojciec zabrał go na pokazy lotnicze odbywające się w podrzeszowskiej Jasionce. Dziś  oprócz bycia najlepszym polskim pilotem wyścigowym, jest także kapitanem rejsowego Airbusa.

Zadaliśmy Łukaszowi najróżniejsze pytania, od najdziwniejszej akcji, która przydarzyła mu się na mobajlu po najlepsze aplikacje, które może polecić pilotom  jego pokroju.

W kolejnym odcinku przywita się z nami mistrz od trików na rowerze, Szymona Godziek, któremu nie straszne są 30-metrowe skocznie czy pionowe ściany kanionów! Szymona kojarzą nie tylko wszyscy entuzjaści ekstremalnych sportów rowerowych w Polsce, ale również spora ilość fanów z zagranicy.

Stay tuned, ponieważ w tym odcinku, nasz legendarny sensei rowerowy opowie m.in. o płonącej focie, której nigdy nie usunie z telefonu.

W trzecim odcinku będzie trochę wietrznie! Topowa skydiverka, Maja Kuczyńska, która odpowie nam na pytania takie jak, różnica między lataniem w samolocie, a wyskakiwaniem z niego.

Maja od małego chciała latać i latała! Jej marzenie spełnił tata, który sam zaczął skakać ze spadochronem i w 2010 roku zabrał całą rodzinę na lotnisko. Dziś, dzięki wielu międzynarodowym sukcesom takim jak 4. miejsce w Pucharze Świata czy mistrzostwo świata juniorów we freestyle’u i zainteresowaniu mediów, staje się prawdziwą ambasadorką stosunkowo nowej, ale dynamicznie rozwijającej się dyscypliny.

Jesteście ciekawi jak się zabrać za sporty naszych idoli? Nie czekajcie i oglądajcie!

Ile to potrwa?

Nie zatrzymamy się na trzech idolach. O nie. Przed nami jeszcze inne persony, które podczas tzw. mobajlowej herbatki, podzielą się wiedzą z ich zajawek oraz metodami korzystania z telefonu.

udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest

promowane wpisy

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: