Gotowi na podbój gamingowej sceny? W tym odcinku mamy przyjemność porozmawiać z jedną z najpopularniejszych streamerek w Polsce – Katarzyną “UrQueeen” Jajugą!

Wywiady

Gotowi na podbój gamingowej sceny? W tym odcinku mamy przyjemność porozmawiać z jedną z najpopularniejszych streamerek w Polsce – Katarzyną “UrQueeen” Jajugą!

Zajawka na mobajl, czyli wywiady z naszymi zawodnikami, którzy żyją z zajawki!

UrQueeen to nie tylko topowa streamerka z doświadczenia, ale i również… notariusz! O swojej profesjonalnej zmianie zadecydowała w 2015 roku, kiedy jej kanał na Twitchu zaczął osiągać coraz większy sukces.

Zmiana zawodu to nie lada wyzwanie, ale dla niej liczyło się to, co jej serce podpowiada, no i oczywiście co na to rodzice. Na szczęście, jak to wspierający rodzice, zaakceptowali jej wybór i trzymali kciuki za jej nową przygodę.

Poza sukcesami na scenie gamingowej UrQueeen wzięła również udział w sportowym wydarzeniu Wings for Life World Run! Mimo tego, że nie przepada za bieganiem, to postawiła sobie godny cel — przebiec 10 km podczas tej imprezy. Pokazując swojego ducha rywalizacji, udało jej się pokonać 9,8 km, kiedy dogonił ją samochód Wings for Life.

Poza streamowaniem i sportowymi osiągnięciami Kasia miała przyjemność wystąpić jako komentator w turnieju Atrium GameZone.

Wszystkie wyzwania są dla niej ciekawe, ale streamowanie to jej największa pasja!

Chcecie się dowiedzieć jak rozpocząć swoją przygodę ze streamowaniem? To oglądajcie nasz kolejny odcinek Zajawki na Mobajl!

udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest

promowane wpisy

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: