Xiaomi Smart Band 7

Xiaomi Smart Band 7

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Xiaomi rozpieszcza swoich klientów ogromną paletą kolorystyczną opasek, aby każdy miał możliwość dopasować swój smartwach do indywidualnych preferencji. W połączeniu z szerokim wyborem tapet, daje Ci to możliwość wysokiej personalizacji urządzenia, aby idealnie wpisywał się w Twój styl.

Urządzenie posiada ponad 100 trybów sportowych oraz sensory precyzyjnie mierzące to, co dzieje się w Twoim organizmie. Dzięki temu, możesz spać spokojnie, podczas kiedy Twój inteligentny zegarek monitoruje ważne dla Ciebie wskaźniki. Dzięki pojemnej baterii możesz korzystać z niego do 14 dni i szybko naładować, aby biec dalej.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: