Xiaomi Redmi Watch 2 Lite

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Lekki i wygodny smartwatch to urządzenie, które świetnie zastępuje tradycyjny zegarek. Model ten wyposażony jest w ponad 100 trybów fitness, co daje niesamowite możliwości monitorowania parametrów organizmu osobom, które uwielbiają aktywność fizyczną. Wodoszczelność klasy 5 ATM gwarantuje Ci bezpieczne korzystanie z pełni funkcjonalności, nawet podczas pływania.

Aby poprawić widoczność, powierzchnia ekranu została zwiększona aż o 10% w stosunku do powierzchni obudowy. Nawet w słabszych warunkach pogodowych, Twój smartwatch będzie idealnie nadzorował Twoje aktywności oraz zachowania organizmu, nawet do 10 dni od pełnego naładowania. Precyzyjne czujniki i multisystemowy GPS, zapewnią poczucie bezpieczeństwa, abyś mógł odnaleźć się wszędzie tam, dokąd zawędrujesz.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: