Xiaomi Redmi Note 9T UZZ

Xiaomi Redmi Note 9T UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

Redmi Note 9T w zakresie wydajności i energooszczędności oferuje Ci skok generacyjny wpływający bezpośrednio na wydajność i płynność Twojej obsługi urządzenia. Praca pamięci masowej w technologii UFS oraz zastosowanie procesora MediaTek Dimensity 800U zagwarantuje Ci wykonanie większej ilości zadań w krótszym czasie. Dodatkowo ultrapojemna bateria o pojemności 5000mAh zapewni Ci spokój użytkowania telefonu – również korzystając z łączności 5G.

Wyposażony w potrójną kamerę o rozdzielczości 48MP, Redmi Note zapewni Ci niepowtarzalną jakość zdjęć i filmów. Dzięki czujnikowi głębi i obiektywowi makro wykonywanie zdjęć z profesjonalnym efektem bokeh nie będzie stanowiło już większego problemu. Tymczasem przedni aparat 13MP umożliwi robienie doskonałych selfie i wykonywanie wideopołączeń najwyższej jakości.

Dzięki zakrzywionej konstrukcji 3D oraz 6,53-calowemu wyświetlaczowi DotDisplay Twoje gry i oglądanie filmów nabiorą jeszcze żywszych barw i detali. Tylny panel telefonu jest odporny na pozostawianie odcisków palców, co zagwarantuje Ci zawsze świeżo wyglądające urządzenie. Wygodny dostęp do bocznego czytnika linii papilarnych zapewni Ci szybkie i bezproblemowe odblokowywanie telefonu.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: