Xiaomi Redmi Note 9T UZZ

Xiaomi Redmi Note 9T UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

Redmi Note 9T w zakresie wydajności i energooszczędności oferuje Ci skok generacyjny wpływający bezpośrednio na wydajność i płynność Twojej obsługi urządzenia. Praca pamięci masowej w technologii UFS oraz zastosowanie procesora MediaTek Dimensity 800U zagwarantuje Ci wykonanie większej ilości zadań w krótszym czasie. Dodatkowo ultrapojemna bateria o pojemności 5000mAh zapewni Ci spokój użytkowania telefonu – również korzystając z łączności 5G.

Wyposażony w potrójną kamerę o rozdzielczości 48MP, Redmi Note zapewni Ci niepowtarzalną jakość zdjęć i filmów. Dzięki czujnikowi głębi i obiektywowi makro wykonywanie zdjęć z profesjonalnym efektem bokeh nie będzie stanowiło już większego problemu. Tymczasem przedni aparat 13MP umożliwi robienie doskonałych selfie i wykonywanie wideopołączeń najwyższej jakości.

Dzięki zakrzywionej konstrukcji 3D oraz 6,53-calowemu wyświetlaczowi DotDisplay Twoje gry i oglądanie filmów nabiorą jeszcze żywszych barw i detali. Tylny panel telefonu jest odporny na pozostawianie odcisków palców, co zagwarantuje Ci zawsze świeżo wyglądające urządzenie. Wygodny dostęp do bocznego czytnika linii papilarnych zapewni Ci szybkie i bezproblemowe odblokowywanie telefonu.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: