Xiaomi Redmi Note 11s

Xiaomi Redmi Note 11s

wybierz taryfę

opis produktu

Smartfon wyposażono w zintegrowany czytnik linii papilarnych, który pozwala na zabezpieczenie Twoich danych oraz informacji, jakie znajdują się w telefonie. Bez względu na to, czy urządzenie służy Ci do pracy, czy nauki, masz gwarancję pełnego zabezpieczenia telefonu.

Dzięki wyposażeniu telefonu w moduł LTE, łączność i przesył danych odbywa się z niesamowitą szybkością, bez utraty jakości plików. Sprawność urządzenia wspiera pojemna bateria 5000 mAh wraz z szybkim ładowaniem, które skraca czas potrzebny na uzupełnienie energii.

Model ten wyposażony został w niesamowity komplet aparatów 108 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix, które gwarantują idealną jakość zdjęć i możliwość kręcenia filmów w wysokiej jakości. Od teraz każdą chwilę uchwycisz w idealnej jakości, a treści publikowane w mediach społecznościowych przewyższą wszelkie oczekiwania.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

Informacje ogólne
Pamięć RAM

6 GB

Pamięć wewnętrzna

128 GB

Standardowy akumulator

5000 mAh

Multimedia
Typ aparatu głownego [rozdzielczość matrycy]

108 Mpix

Aparat głowny
Wyświetlacz
Wielkość wyświetlacza [cale]

6.43

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: