Xiaomi Redmi Note 11s 5G

Xiaomi Redmi Note 11s 5G

wybierz taryfę

opis produktu

Szybkie ładowanie 33 W Pro wraz z pojemną baterią 5000 mAh, to gwarancja niezależności i możliwość długiego korzystania ze smartfona w każdej sytuacji. Dzięki takim zaletom, model został wyposażony w duży wyświetlacz, co pozwala Ci na wygodne oglądanie filmów, przeglądanie mediów społecznościowych i pracę na arkuszach kalkulacyjnych.

MediaTek Dimensity 810 jest potężnym sercem urządzenia, zapewniając mu sprawne przełączanie aplikacji i możliwość pracy na dużych plikach. Bez względu na cel, smartfon świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

Wyświetlacz DotDisplay, Moduł 5G, Bluetooth 5.1, to tylko nieliczne z wielu funkcjonalności urządzenia. Wszechstronny zestaw aparatów dodatkowo podnosi możliwości telefonu, abyś zawsze mógł cieszyć się jego możliwościami.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: