Xiaomi Redmi 10 UZZ

Xiaomi Redmi 10 UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

Skrupulatnie dobrany zestaw podzespołów, to gwarancja płynnej pracy i wspaniałych rezultatów. Sercem tego smartfona jest ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 678 z grafiką Adreno 612, co stanowi niesamowicie wydajne połączenie, które zapewni Ci możliwość korzystania z zaawansowanych aplikacji i przeprowadzania równoległych procesów.

Telefon został wyposażony w zestaw czterech obiektywów, które dostosowują się do każdych warunków i najbardziej wymagających użytkowników. Jeśli lubisz fotografować piękne widoki, zachwyci Cię obiektyw szerokokątny, którym idealnie uchwycisz panoramę okolicy. Świetny obiektyw makro będzie idealny dla ujęć, gdzie detale są najważniejsze.

Wytrzymała bateria o pojemności aż 5000 mAh zapewni Ci możliwość korzystania z dużego wyświetlacza Super AMOLED o przekątnej 6,43 cala. Odtwarzanie filmów i zdjęć w jakości Full HD Plus, da Ci genialne wrażenia wizualne, a wszystkie materiały przeglądane w sieci, nabiorą głębi i wyrazistości.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: