Xiaomi Mi Watch

Xiaomi Mi Watch

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Dzięki swojemu nowoczesnemu i stylowemu designowi, Smartwatch Xiaomi MiWatch wzbudzi Twój zachwyt i zainteresowanie innych. Jego lekka konstrukcja sprawi, że praktycznie nie poczujesz go na ręce. Kolorowy wyświetlacz AMOLED automatycznie ustawi jasność, aby wyświetlane dane były dla Ciebie czytelne, nawet przy krótkim spojrzeniu na tarczę zegarka.

 

MiWatch został wyposażony w GPS, aby dokładnie monitorować Twoją aktywność i lokalizację. Dla Twojego wyboru aktywności został wyposażony w całą gamę różnych trybów treningowych. Dodatkowym atutem zegarka jest wodoodporność, więc bez obaw będziesz mógł go używać również w wodzie. Bez problemu użyjesz go również do sterowania muzyką, odczytywania powiadomień czy mierzenia tętna i kroków. Ultrapojemna bateria pozwoli Ci korzystać z zegarka i jego funkcji aż do 16 dni!

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: