Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Bezprzewodowe słuchawki Mi True to magia wspaniałego dźwięku połączonego z niebywałą funkcjonalnością i wygodą używania. Zaprojektowane tak, aby wygodnie układać się w uchu, pozwolą Ci na wiele godzin komfortowego słuchania muzyki lub rozmów w ciągu dnia. Dzięki inteligentnej funkcji wykrywania ucha, muzyka zostanie zatrzymana w momencie wyjęcia słuchawki z ucha oraz włączona ponownie kiedy słuchawka znajdzie się w uchu.

 

Technologia AAC i SBT zapewnią Ci odtwarzanie dźwięku bez zakłóceń, a żywotna bateria pozwoli rozstać się z ładowarką na dłużej. Dotykowe sterowanie umożliwia sprawne zarządzanie odtwarzaniem playlisty za pomocą jednego palca. Słuchawki ekspresowo sparujesz ze swoim smartfonem korzystając z technologii Bluetooth 5.0.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: