Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds wyróżnia minimalistyczna i dopracowana konstrukcja. Idealnie dopasowują się do kształtu ucha, dzięki czemu są bardzo wygodne nawet w trakcie długiego używania. Wbudowany panel dotykowy umożliwia Ci szybkie i precyzyjne sterowanie słuchawkami bez nieprzyjemnego nacisku na ucho (jak w przypadku tradycyjnych przycisków). 

 

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds sprawiają, że rozmowy to prawdziwa przyjemność, a technologia usuwania szumów pozwala usłyszeć rozmówcę jeszcze wyraźniej. Za sprawą zaawansowanych przetworników 7,2 mm podczas słuchania ulubionej muzyki zyskujesz głęboki bas oraz pełny i czysty dźwięk. Bluetooth 5.0 zapewnia natomiast szybszy transfer danych, niższy pobór mocy oraz większą odporność na zakłócenia (w porównaniu z Bluetooth 4.2). Słuchawki są gotowe do użycia od razu po wyjęciu z etui ładującego – automatycznie się włączają i łączą ze smartfonem. 

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: