Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

wybierz taryfę

opis produktu

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds wyróżnia minimalistyczna i dopracowana konstrukcja. Idealnie dopasowują się do kształtu ucha, dzięki czemu są bardzo wygodne nawet w trakcie długiego używania. Wbudowany panel dotykowy umożliwia Ci szybkie i precyzyjne sterowanie słuchawkami bez nieprzyjemnego nacisku na ucho (jak w przypadku tradycyjnych przycisków). 

 

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds sprawiają, że rozmowy to prawdziwa przyjemność, a technologia usuwania szumów pozwala usłyszeć rozmówcę jeszcze wyraźniej. Za sprawą zaawansowanych przetworników 7,2 mm podczas słuchania ulubionej muzyki zyskujesz głęboki bas oraz pełny i czysty dźwięk. Bluetooth 5.0 zapewnia natomiast szybszy transfer danych, niższy pobór mocy oraz większą odporność na zakłócenia (w porównaniu z Bluetooth 4.2). Słuchawki są gotowe do użycia od razu po wyjęciu z etui ładującego – automatycznie się włączają i łączą ze smartfonem. 

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: