Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential

wybierz taryfę

opis produktu

Mi Robot Vacuum-Mop Essential sprawi, że porządki i sprzątanie staną się niezwykle proste. Z łatwością będziesz mógł zaplanować trasę sprzątania i mycia w każdym pomieszczeniu oraz stworzyć mapę pokoju w czasie rzeczywistym wraz ze ścieżką przemieszczania się robota.

Mopowanie i odkurzanie będzie wręcz perfekcyjne dzięki dużej mocy ssącej wynoszącej 2200Pa oraz zbiornikowi na kurz o pojemności 420ml. Mi Robot Vacuum-Mop Essential poradzi sobie z pokonaniem przeszkód o wysokości do 17mm. Natomiast elektronicznie sterowany zbiornik na wodę z 3-stopniową regulacją dozowania wody wpłynie na intensywność mycia powierzchni, zapewniając tym samym bezpieczeństwo Twoich podłóg.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: