Xiaomi Mi LED TV P1 43″

Xiaomi Mi LED TV P1 43″

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Telewizory Xiaomi to prawdziwe perełki, które zachwycają mnogością funkcji i jakością obrazu. Dzięki sterowaniu głosowemu możesz w bardzo szybki i wygodny sposób powiedzieć swojemu telewizorowi, co chciałbyś oglądać a świetna kompozycja podzespołów sprawi, że urządzenie odpowie w mgnieniu oka.

Wąskie ramki dają pewność maksymalnego wykorzystania powierzchni ekranu, który wyświetla filmy w jakości HD. Od teraz nie musisz sięgać po laptopa, aby obejrzeć swoje ulubione filmiki na YouTube czy Netflix. Dzięki funkcji Android TV, Twoje ulubione aplikacje będą towarzyszyć Ci na dużym ekranie.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

Informacje ogólne
Grubość [mm]

205

Szerokość [mm]

962

Waga [g]

7400

Wysokość [mm]

625

Wyświetlacz
Rozdzielczość wyświetlacza w pikselach

3840 × 2160

Wielkość wyświetlacza [cale]

43

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: