Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

wybierz taryfę

opis produktu

Mi Electric Scooter Pro2 to smukła i elegancka hulajnoga elektryczna, która wzbudzi Twój zachwyt swoim minimalistycznym designem i funkcjonalnością. Do jej budowy został wykorzystany specjalny stop aluminium klasy lotniczej, aby zapewnić Ci zwiększoną wytrzymałość, bezpieczeństwo i niezwykle niską wagę – zaledwie 14,3 kg. Dzięki zaawansowanemu tempomatowi oraz systemowi odzyskiwania energii kinetycznej wydłużysz żywotność baterii w swojej hulajnodze i tym samym jej zasięg.

8,5-calowe opony pneumatyczne w trosce o Twoje bezpieczeństwo skutecznie zamortyzują każdy wstrząs i zapobiegną poślizgom. Szeroka i wysoka kierownica umożliwi Ci precyzyjne sterowanie i omijanie przeszkód. Mocna bateria o pojemności 275Wh sprawi, że na jednym ładowaniu przejedziesz aż 45 km! Ta zgrabna i zwrotna hulajnoga została dodatkowo wyposażona w wyświetlacz LED, na którym odczytasz bez problemu stan baterii, pozostały zasięg czy obecną prędkość poruszania się.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: