Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

wybierz taryfę

opis produktu

Mi Electric Scooter 1S to smukła i elegancka hulajnoga elektryczna, która wzbudzi Twój zachwyt swoim minimalistycznym designem i funkcjonalnością. Do jej budowy został wykorzystany specjalny stop aluminium klasy lotniczej, aby zapewnić Ci jej zwiększoną wytrzymałość i niezwykle niską wagę – zaledwie 12,5 kg! Dzięki zaawansowanemu tempomatowi oraz systemowi odzyskiwania energii kinetycznej wydłużysz żywotność baterii w swojej hulajnodze i tym samym zasięg.

8,5-calowe opony pneumatyczne w trosce o Twoje bezpieczeństwo skutecznie zamortyzują każdy wstrząs i zapobiegną poślizgom. Szeroka i wysoka kierownica umożliwi Ci precyzyjne sterowanie i omijanie przeszkód. Mocna bateria o pojemności 275Wh sprawi, że na jednym ładowaniu przejedziesz do 30 km. Ta zgrabna i zwrotna hulajnoga została dodatkowo wyposażona w wyświetlacz LED, na którym odczytasz bez problemu stan baterii, pozostały zasięg czy obecną prędkość poruszania się.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: