Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

wybierz taryfę

opis produktu

Dzięki lekkiej konstrukcji i minimalistycznemu designowi waga Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 idealnie wkomponuje się do każdego otoczenia, niezależnie gdzie ją umieścisz. Jej niewielka wysokość pozwoli Ci również na przechowywanie wagi w mniej widocznych miejscach. Waga została wykonana z hartowanego szkła łącząc przy tym elegancję i prostotę – posiada zaokrąglone krawędzie i ukryty wyświetlacz LED w obudowie.

 

Wyposażona w zaawansowany sensor G waga zapewni Ci precyzyjny pomiar z dokładnością do 50 gramów. Dodatkowo czujnik BIA odczytuje poziom tkanki tłuszczowej w Twoim ciele. Aż 13 różnych odczytów umożliwi Ci najdokładniejszy i kompleksowy odczyt dla określenie stanu sylwetki. Intuicyjne i błyskawiczne łączenie z aplikacją mobilną pozwoli Ci na przetwarzanie zebranych danych i monitorowanie stanu swojej sylwetki.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: