Xiaomi Mi Band 6

Xiaomi Mi Band 6

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Mi Band 6 to elegancki i stylowy dodatek oraz funkcjonalne urządzenie, które zostało wyposażone w czujniki monitorujące funkcje życiowe. Dostępne w sześciu kolorach, z możliwością wyboru jednego z aż 60 motywów, stanie się idealnym towarzyszem Twoich codziennych aktywności. Wysoka klasa wodoszczelności 5ATM, to gwarancja pracy w każdych warunkach, nawet podczas pływania.

 

Od teraz możesz w wygodny sposób rejestrować poziom nasycenia krwi tlenem czy głębokość snu. Opaska przetwarza zbierane dane, dzięki czemu zaleca indywidualne ćwiczenia oddechowe i ocenia ilość spalonych podczas wysiłku kalorii. W normalnym trybie użytkowania pełny cykl ładowania zapewnia aż dwa tygodnie pracy, a szybkie ładowanie za pośrednictwem złącza magnetycznego, podnosi wygodę korzystania z tego modelu.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: