Xiaomi Mi Air Purifier Pro H

Xiaomi Mi Air Purifier Pro H

wybierz taryfę

opis produktu

Xiaomi Mi Air Purifier Pro H zapewni Ci najwyższą siłę oczyszczania i możliwość odetchnięcia czystym powietrzem już po kilku minutach po jego uruchomieniu.
Ten domowy, nowoczesny oczyszczasz powietrza został stworzony do pomieszczeń o powierzchni od 42 do 72 m2. Jego wydajność na poziomie 600 m3/h zagwarantuje Ci błyskawicznie odczuwalne działanie.

Za pomocą łączonści WiFi będziesz mógł zaprogramować swoje urządzenie lub sterować nim zdalnie wybierając odpowiednie dla Ciebie programy i czas działania. Dodatkowo dedykowana aplikacja poinformuje Cię o konieczności wymiany filtra po jego zużyciu.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: