Xbox Series X 1TB

Xbox Series X 1TB

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Xbox Series X to niezwykle szybka i potężna konsola Xbox. Architektura Xbox Velocity, łącząca dedykowany dysk SSD oraz zintegrowane oprogramowanie, gwarantują, że Twoje rozgrywki będą płynniejsze, a czas ładowania – znacznie skrócony. Funkcja Quick Resume zapewni Ci sprawne przełączanie się pomiędzy grami. Dzięki mocy obliczeniowej grafiki 12 teraflopów kolory i głębia obrazu zabiorą Cię w nowe, nieznane dotąd światy. Rozdzielczość 4K z szybkością do 120 klatek na sekundę i zaawansowanym dźwiękiem przestrzennym 3D sprawią, że będziesz cieszyć się grą jak nigdy wcześniej. Za wygodę i komfortowe sterowanie odpowiada z kolei zmodernizowana konstrukcja kontrolera

bezprzewodowego z uchwytami o chropowatej fakturze.  

 

Na Xbox Series X zagrasz w tysiące gier z czterech generacji konsol Xbox. Łatwo podłączysz też swoje akcesoria z poprzednich generacji Xbox. Zabawę możesz rozpocząć od natychmiastowego dostępu do biblioteki ponad 100 wysokiej jakości gier, w tym wszystkich nowych tytułów Xbox Game Studios. 

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: