Wzmacniacz sieci TP-Link WA850RE

Wzmacniacz sieci TP-Link WA850RE

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Prędkość podana przy urządzeniach to maksymalna prędkość obsługiwana przez urządzenie zgodnie ze specyfikacją producenta.

Wzmacniacz sygnału TP-Link TL-WA850RE jest przeznaczony do zwiększania zasięgu i siły sygnału istniejącej sieci WiFi. Dzięki niemu będziesz mógł cieszyć się zasiegiem sieci WiFiw każdym miejscu swojego domu. Dzięki połączeniom w standardzie N o prędkości do 300Mb/s, przyciskowi Range Extender i miniaturowym wymiarom, urządzenie umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej w sposób prosty jak nigdy dotąd. 

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

Parametry niestandardowe
1

Standardy bezprzewodowe – Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n)

2

Częstotliwość pracy – 2,4 GHz

3

Prędkość bezprzewodowa – do 300 Mb/s

4

Porty – RJ-45 10/100 (LAN) – 1 szt.

5

Anteny – Wewnętrzna – 2 szt.

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: