Wzmacniacz sieci Tenda A18

Wzmacniacz sieci Tenda A18

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

opis produktu

<![CDATA[

Tenda A18 to dwupasmowy wzmacniacz sieci przeznaczony do użytku przede wszystkim w dużych domach (także dwupiętrowych) o powierzchni ponad 120 m2. Urządzenie wyposażono w dwie zewnętrzne anteny wielokierunkowe zapewniające lepszy zasięg wi-fi oraz zwiększające szybkość przesyłania danych. Sieć wi-fi możesz rozszerzyć również w sposób przewodowy, wystarczy, że podłączysz kabel Ethernet z routera do portu LAN.

 

Tenda A18 działa z routerami wi-fi innych marek dostępnych na rynku. Wzmacniacz jest niezwykle prosty w obsłudze – bez problemu skonfigurujesz go za pomocą smartfona lub tabletu.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

Parametry niestandardowe
1

Standardy bezprzewodowe – Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac)

2

Częstotliwość pracy – 2,4GHz & 5GHz

3

Prędkość bezprzewodowa – prędkośc łączna do 1200 Mb/s 5GHz: do 867Mb/s 2,4GHz: do 300Mb/s

4

Porty – RJ-45 10/100 (LAN) – 1 szt.

5

Anteny – Zewnętrzne – 2 szt.

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: