Vivo Y20s UZZ

Vivo Y20s UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

Potrójny aparat makro z AI z głównym aparatem 13MP oraz aparatem 2MP z efektem bokeh zadbają o odpowiednią rozdzielczość Twoich zdjęć. Kropkę nad i postawisz dzięki filtrom selfie, funkcjom upiększania twarzy i oświetlenia portretowego.

Bateria 5000 mAh pozwoli Ci na 11 godzin nieprzerwanej gry lub 16 godzin streamingu. Vivo Y20s niezwykle szybko naładujesz za pomocą ładowarki FlashCharge 18W. Aż 70% w 70 minut! A dzięki funkcji Reverse Charge możesz ładować smartfony znajomych lub inne urządzenia nawet, gdy nie masz dostępu do prądu!

Procesor Qualcomm Snapdragon z 4GB RAM i 128GB ROM zapewni Ci dużą moc i dużo pojemności. Możesz mieć otwarte wszystkie aplikacje i jednocześnie grać! Dodatkowo dzięki karcie micro SD łatwo rozszerzysz pojemność o kolejne 256 GB.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: