Vivo Y01

Vivo Y01

wybierz taryfę

opis produktu

Wyświetlacz Hallo FullView o powierzchni 6.51” z ochroną wzroku, daje Ci pewność wygodnego i komfortowego korzystania z telefonu w każdych okolicznościach. Model ten został obudowany smukłymi liniami w intensywnych kolorach, które wyróżnią się w tłumie.

Tryb Bokeh, który pozwala na wydobycie wyraźnego kontrastu pomiędzy obiektami i tłem, przenosi zdjęcia na wyższy poziom. Tryb rozpoznawania twarzy daje Ci gwarancję wspaniałych selfie i możliwość tworzenia treści wysokiej jakości, które sprawdzą się idealnie w mediach społecznościowych.

Dzięki technologii zastosowanej przez Vivo, smartfon idealnie odpowiada potrzebom graczy i innych, wymagających użytkowników. Skuteczne rozdzielenia zasobów procesora i wewnętrznej pamięci masowej, pozwala na płynne wykonywanie operacji nawet w przypadku aplikacji aktywnych w tle. Obniżenie wartości opóźnień i zakłóceń w płynności, to prawdziwa gratka.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

Informacje ogólne
Pamięć RAM

3 GB

Pamięć wewnętrzna

32 GB

Standardowy akumulator

5000 mAh

Multimedia
Typ aparatu głownego [rozdzielczość matrycy]

13 Mpix

Aparat głowny
Wyświetlacz
Wielkość wyświetlacza [cale]

6.51

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: