Vivo X51 5G UZZ

Vivo X51 5G UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

Dzięki 60-krotnemu zoomowi zrobisz zdjęcia nawet najbardziej odległym obiektom. Wbudowany gimbal i kamera Big Eye sprawiają, że telefon zachowuje się jak ludzkie oko, a redukcja wstrząsów powoduje, że nic nie traci na ostrości. Dzięki Gimbal Super Sport Expert Twoje ujęcia w ruchu będą naprawdę niesamowite!

Technologia Gimbal Super Night Master wykorzystana w Vivo X51 5G, dzięki wyjątkowo silnym kontrastom, podkreśli nawet najdrobniejsze szczegóły w każdym oświetleniu. Zabłyśniesz nocnymi zdjęciami!

Częstotliwość odświeżania ekranu 90 Hz sprawia, że Vivo X51 5G płynnie rejestruje obrazy i natychmiast reaguje na polecenia płynące z wyświetlacza. Ciesz się doskonałym działaniem aplikacji, nagrań i gier!

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: