Vivo Wireless Sport Lite

Vivo Wireless Sport Lite

wybierz taryfę

opis produktu

Bezprzewodowe słuchawki VIVO Wireless Sport Lite są bardzo lekkie i wygodne, dlatego możesz używać ich zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, posiadają pamięć umożliwiającą powrót do początkowego kształtu nawet po zwinięciu. Wykonane z przywiązaniem najwyższej wagi do detali, stają się nie tylko użytecznym, ale również modnym dodatkiem codziennej stylizacji.

Pojemna bateria z trybem szybkiego ładowania daje możliwość nieprzerwanego używania aż do 18 godzin, podczas których będziesz cieszyć się wyrazistym brzmieniem zapewnionym przez mocną cewkę głosową. Słuchawki zostały wyposażone w mikrofon o wysokiej czułości, dzięki czemu Twoi rozmówcy usłyszą Cię podczas rozmowy tak, jakbyś był obok nich.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: