Vivo TWS Neo

Vivo TWS Neo

wybierz taryfę

opis produktu

Vivo TWS Neo to bezprzewodowe słuchawki nowej generacji. Są tak lekkie i wygodne, że w ogóle zapomnisz, że masz je w uszach. Elegancki design słuchawek i etui sprawia, że są one nie tylko praktycznym urządzeniem, ale też stylowym gadżetem.

Rewelacyjną jakość dźwięku zagwarantuje Ci wyjątkowo duży przetwornik. Obsługa transmisji dźwięku o wysokiej jakości i częstotliwości próbkowania oraz trzy wbudowane efekty zapewniają jakość brzmienia, która zachwyca od pierwszego odsłuchu. Niskie opóźnienia wynoszące zaledwie 88 ms oraz stabilność połączenia robią ogromną różnicę. Usłyszysz ją, gdy tylko włożysz słuchawki do uszu. Bogaty wachlarz funkcji, takich jak dotykowa regulacja głośności czy Znajdź moje TWS Neo i inne funkcje Asystenta Google, zapewni Ci komfort użytkowania, jakiego dotąd nie znałeś.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: