Telewizor LG 55UQ751C

Telewizor LG 55UQ751C

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Telewizor 55UQ751C od LG jest idealnym rozwiązaniem zarówno kiedy chcesz stworzyć domowe centrum rozrywki, jak i w przestrzeniach biurowych. Wyświetlane w jakości 4K Ultra HD obrazy, przyprawią Cię o prawdziwy zawrót głowy, a perfekcyjne detale na długo zapadną w pamięć.

System LG ThinQ AI jest wygodnym rozwiązaniem dla osób, które stawiają na bezobsługowość urządzeń oraz intuicyjną nawigację. Asystent głosowy pozwoli Ci na sprawne obsługiwanie telewizora. Wielofunkcyjność urządzenia wkupi się w łaski graczy oraz użytkowników ceniących sobie dobry sport.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

Informacje ogólne
Grubość [mm]

87

Okres Gwarancji

36 miesięcy

Szerokość [mm]

1244

Wysokość [mm]

726

Wyświetlacz
Rozdzielczość wyświetlacza w pikselach

3840 x 2160

Wielkość wyświetlacza [cale]

55

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: