Telewizor LG 55UP80003LR

Telewizor LG 55UP80003LR

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Uniwersalne i ponadczasowe linie telewizorów LG, pozwalają na dopasowanie ich do każdego wnętrza. Mogą służyć zarówno w domu, jako urządzenie przeznaczone do rozrywki, jak również w przestrzeni biurowej do wyświetlania prezentacji lub materiałów promocyjnych.

Dzięki zaimplementowaniu sztucznej inteligencji, będziesz mógł zarówno wydać głosowe polecenia, jak również korzystać z szerokiego wachlarza funkcjonalności. Mocny procesor oraz ekran wyświetlający w jakości 4K Ultra HD, pozwolą Ci na cieszenie się zarówno z idealnej jakości filmów, jak też ulubionych gier.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: