Telewizor LG 50UP78003LB

Telewizor LG 50UP78003LB

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Telewizor to niewątpliwa ozdoba wielu wnętrz, dlatego LG dokłada starań, aby smukłe linie pasowały zarówno do przestrzeni biurowe, jak też idealnie sprawdzały się w domowym zaciszu. Błyskawiczna konfiguracja i łatwe kojarzenie z innymi urządzeniami, pozwolą Ci na wygodne korzystanie ze wszystkich funkcjonalności telewizora. Technologia LG ThinQ umożliwia głosowe sterowanie.

Jeśli lubisz prowadzić rozgrywkę w ulubione tytuły na jeszcze większym ekranie, od teraz możesz cieszyć się wyrazistym obrazem i dokładnością, aby nic nie umknęło Twojej uwadze. Poręczny i ergonomicznie dopasowany pilot gwarantuje wygodę za każdym razem, kiedy weźmiesz go do ręki.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: