TCL TS8111

TCL TS8111

wybierz taryfę

opis produktu

Zapewnij sobie kinowy wymiar dźwięku w Twoim salonie bez zajmowania cennego miejsca. Wbudowany subwoofer gwarantuje doskonałe basy, jednocześnie oszczędzając przestrzeń, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do mniejszych pomieszczeń. Dołączony zestaw montażowy pozwoli Ci z łatwością zawiesić soundbar na ścianie, przez co zajmie jeszcze mniej miejsca niż mógłbyś się spodziewać.

Łączność bluetooth pozwoli Ci pozbyć się zbędnego okablowania nie ujmując przy tym jakości dźwięki Dolby Atmos, który wypełni całe pomieszczenie doskonałym brzmieniem. Soundbar został wyposażony w trzy tryby dźwięku, aby zoptymalizować doświadczenia słuchowe w zależności czy oglądasz filmy, słuchasz swojej ulubionej muzyki lub oglądasz najnowsze newsy ze świata.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: