TCL TS6110

TCL TS6110

wybierz taryfę

opis produktu

Zapewnij sobie kinowy wymiar dźwięku w Twoim salonie za sprawą zestawu TCL TS6110. Soundbar w połączeniu z subwoofer’em gwarantuje głębokie basy oraz wyrazistość odtwarzanych dźwięków przenosząc Cię w kompletnie nowy wymiar doświadczeń. Dołączony zestaw montażowy pozwoli Ci z łatwością zawiesić soundbar na ścianie, przez co zaoszczędzisz sporo cennego miejsca.

Łączność Bluetooth pozwoli Ci pozbyć się zbędnego okablowania nie obniżając przy tym jakość dźwięku Dolby Atmos, który wypełni całe pomieszczenie doskonałym brzmieniem. Zestaw TCL TS6110 został wyposażony w trzy tryby dźwięku, aby zoptymalizować doświadczenia słuchowe w zależności od tego czy słuchasz swojej ulubionej muzyki, oglądasz najnowsze newsy ze świata czy właśnie odpalasz swój ulubiony film lub serial.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: