TCL 55P615

TCL 55P615

wybierz taryfę

opis produktu

Telewizor TCL P615 za pomocą funkcji HDR oraz rozdzielczości 4K Ultra HD umożliwi Ci ujrzenie każdego detalu, żywszych barw i głębszej czerni. Dynamiczne i zaawansowane przetwarzanie obrazu zapewni Ci niezapomniane wrażenia, osiągając przy tym wartości Picture Performance Index rzędu 1500.

Niezwykle smukły i elegancki design wpasuje się idealnie do każdego otoczenia. Wbudowane głośniki pozwolą Ci cieszyć się w pełni przestrzennym i realistycznym dźwiękiem. Funkcja Dolby Digital wraz z Dolby AC-4 sprawią, że odtwarzanie dźwięków 3D nabierze trójwymiarową, kinową jakość.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

Parametry niestandardowe
1

TUNER: DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy)

2

HDR: HDR 10, HLG

3

Smart TV: Android TV

4

HDMI: 2 USB: 1

Wyświetlacz
Rodzaj wyświetlacza

LED 4K UHD

Rozdzielczość wyświetlacza w pikselach

3840 x 2160

Wielkość wyświetlacza [cale]

55

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: