Tablet Apple iPad mini 7.9 (2019) Wi-Fi + Cellular 64GB

Tablet Apple iPad mini 7.9 (2019) Wi-Fi + Cellular 64GB

wybierz taryfę

opis produktu

Dzięki swojej poręczności i funkcjonalności lekki i superwytrzymały iPad mini sprawdzi się jako Twój asystent w codziennym zgiełku i natłoku zadań. Jest niezwykle szybki i wydajny – nie ma dla niego zadania, które będzie stanowić wyzwanie, niezależnie od tego, czy chcesz na nim grać w gry, montować video czy szaleć w AR. Obsłuży jednocześnie wiele aplikacji i operacji dając Ci jeszcze więcej możliwości działania.

iPad mini skrywa w sobie moc i funkcjonalność komputera. Jego przewagą jednak jest wszechstronnością oraz dotykowy i intuicyjny interfejs. Jego 7,9-calowy wyświetlacz Retina pozwoli Ci jednocześnie na wydajną pracę i immersyjny wymiar funkcji AR dla doświadczenia świata w kompletnie nowym wymiarze wraz z Apple Pencil. Za sprawą aparatu Facetime 7MP przeprowadzisz wysokiej jakości wideorozmowy i nagrasz wspaniałe wideo w rozdzielczości HD. Wbudowana bateria pozwoli Ci nawet na 10 godzin aktywnego używania iPada.

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: