Tablet Apple iPad mini 7.9 (2019) Wi-Fi + Cellular 64GB

Tablet Apple iPad mini 7.9 (2019) Wi-Fi + Cellular 64GB

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Dzięki swojej poręczności i funkcjonalności lekki i superwytrzymały iPad mini sprawdzi się jako Twój asystent w codziennym zgiełku i natłoku zadań. Jest niezwykle szybki i wydajny – nie ma dla niego zadania, które będzie stanowić wyzwanie, niezależnie od tego, czy chcesz na nim grać w gry, montować video czy szaleć w AR. Obsłuży jednocześnie wiele aplikacji i operacji dając Ci jeszcze więcej możliwości działania.

iPad mini skrywa w sobie moc i funkcjonalność komputera. Jego przewagą jednak jest wszechstronnością oraz dotykowy i intuicyjny interfejs. Jego 7,9-calowy wyświetlacz Retina pozwoli Ci jednocześnie na wydajną pracę i immersyjny wymiar funkcji AR dla doświadczenia świata w kompletnie nowym wymiarze wraz z Apple Pencil. Za sprawą aparatu Facetime 7MP przeprowadzisz wysokiej jakości wideorozmowy i nagrasz wspaniałe wideo w rozdzielczości HD. Wbudowana bateria pozwoli Ci nawet na 10 godzin aktywnego używania iPada.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: