Tablet Apple iPad 10.2 Wi-Fi + Cellular 32GB -2020

Tablet Apple iPad 10.2 Wi-Fi + Cellular 32GB -2020

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Dzięki wyjątkowo solidnej i lekkiej konstrukcji iPada będziesz mógł zabrać ze sobą wszędzie i tym samym wpędzać w zachwyt jego w pełni aluminiową obudową pochodzącą w 100% z recyklingu. 10,2-calowy wyświetlacz Retina zapewni Ci bogactwo detali i barw przy odtwarzaniu filmów, graniu czy w pracy nad Twoimi projektami.

Niesamowita wydajność podzespołów w połączeniu z pojemną baterią zagwarantują Ci nieprzerwaną i płynną pracę urządzenia nawet do 10 godzin bez konieczności ładowania urządzenia. Wbudowany przedni i tylny aparat pozwoli Ci na nagrywanie fantastycznych filmów, wykonywania wspaniałych zdjęć oraz korzystać z funkcji Augmented Reality odmieniając przy tym wymiar użytkowania iPada.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: