System Wi-Fi TP-Link Deco M5 (3pak)

System Wi-Fi TP-Link Deco M5 (3pak)

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Prędkość podana przy urządzeniach to maksymalna prędkość obsługiwana przez urządzenie zgodnie ze specyfikacją producenta.

Router Deco M5 to gwarancja stabilnego połączenia o prędkości do 1267 Mb/s w dwóch pasmach – 2,4 oraz 5 GHz. Umieść go w dowolnym miejscu domu i ciesz się mocnym sygnałem. Już trzy routery wystarczą, aby pokryć siecią budynek o powierzchni do 400 m2, a technologia Mesh sprawi, że będą się one automatycznie przełączać. Urządzenie wyposażono w system TP-Link HomeCare, który zadba o bezpieczeństwo Twojej rodziny. Umożliwią to zaawansowane funkcje kontroli rodzicielskiej oraz wybudowany program antywirusowy filtrujący szkodliwe treści, a także chroniący przed wirusami wszystkie urządzenia w domowej sieci wi-fi. Dzięki aplikacji TP-Link Deco w prosty sposób skonfigurujesz system Deco oraz dowiesz się, gdzie najlepiej zainstalować elementy wchodzące w skład zestawu.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

Parametry niestandardowe
1

Standardy bezprzewodowe –  IEEE 802.11 ac/n/a      5 GHz IEEE 802.11 b/g/n, 2,4 GHz

2

Prędkość bezprzewodowa –  2.4GHz: 400Mbps, 5GHz: 867Mbps

3

Pokrycie powierzchni sygnałem WiFi – do: 500 m2

4

Porty – 2 x GE WAN/LAN (auto-sensing) na urządzenie Deco

5

Maks. liczba użytkowników – 30 użytkowników na jedno Deco, 100 użytkowników na cały system Deco

6

Maks. liczba routerów – 10 urządzeń Deco

7

Anteny – 2 wewnętrzne anteny 2,4GHz na jedno urządzenie Deco, 2 wewnętrzne anteny 5GHz na jedno urządzenie Deco, 1 wewnętrzna antena Bluetooth na jedno urządzenie Deco

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: