Samsung UE50AU7192

Samsung UE50AU7192

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Płynny i dynamiczny ruch, którym steruje procesor Crystal 4K, zachwyci Cię podczas oglądania wydarzeń sportowych, filmów, czy seriali. Dodatkowa możliwość podłączenia do komputera, gwarantuje wspaniałe doznania wizualne w czasie każdej rozgrywki w ulubionej grze, a wyraziste, precyzyjne barwy w rozdzielczości Ultra HD 4K z technologią głębi HDR, to istna uczta dla oczu.

Smukły, minimalistyczny design od Samsunga, harmonijnie wpasuje się do każdego wnętrza, również w przestrzeni biurowej. Dostępność funkcji obsługujących Office 365 oraz tryb Samsung DeX, da Ci wygodę wyświetlania materiałów biznesowych na dużym ekranie, a przesyłanie plików ze smartfona na telewizor, błyskawicznie wykonasz jednym kliknięciem.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: