Samsung Galaxy Watch5 44mm

Samsung Galaxy Watch5 44mm

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Ten sprytny zegarek posiada szereg funkcji, które umożliwią Ci precyzyjny monitoring zarówno BIA, faz snu, jak i EKG, ciśnienia krwi oraz saturacji. Idealnie sprawdzi się jako towarzysz codziennych czynności, dzięki automatycznemu wykrywaniu rodzaju aktywności fizycznej.

Urządzenie posiada szereg funkcjonalności, które zarządzają smartfonem, z uwzględnieniem samowyzwalacza i podglądu robionego zdjęcia. Jeśli cenisz sobie wygodę płacenia zegarkiem, docenisz aluminiową obudowę oraz szafirowe szkło, które czynią ten model maksymalnie odpornym na uszkodzenia i zapewniają utrzymanie zegarka w nienagannym stanie.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: