Samsung Galaxy Buds2 Pro

Samsung Galaxy Buds2 Pro

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Słuchawki dokanałowe zostały zaprojektowane  zmyślą o użytkownikach, dla których mobilność i odporność na czynniki zewnętrzne jest bardzo ważna. Model ten możesz zanurzyć na głębokość 1m na 30 minut, co daje czas, aby zlokalizować zagubioną słuchawkę na płyciźnie, jak również pozwoli na słuchanie muzyki podczas pływania.

Ładowanie bezprzewodowe daje gwarancję dużej wygody, a aktywna redukcja szumów podnosi komfort rozmów. System trzech wbudowanych głośników da Ci niesamowite doznania słuchowe podczas oglądania filmów na tablecie czy smartfonie, dzięki czemu odetniesz się od otoczenia i przeniesiesz do świata ulubionego serialu.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: