Samsung Galaxy Buds+

Samsung Galaxy Buds+

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Galaxy Buds Plus to wygodne i bardzo eleganckie słuchawki douszne, które przypadną do gustu nawet wymagającym użytkownikom. Dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, dają Ci możliwość dopasowania do Twoich preferencji i wyróżnienia się. Ergonomiczny kształt zapewnia komfortowe używanie w każdych warunkach, dzięki czemu Twoje uszy nie odczują zmęczenia.

Wydajna bateria pozwala na słuchanie muzyki w wysokiej jakości nawet przez 11 godzin. Wybierając ten model, bogaty i pełny dźwięk za każdym razem przeniesie Cię pod samą scenę koncertu, o co zadbali specjaliści od akustyki z AKG. Adaptacyjna technologia potrójnego mikrofonu gwarantuje, że Twój rozmówca będzie słyszał Cię głośno i wyraźnie.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: