Router stacjonarny ZTE MC801A 5G UZZ

Router stacjonarny ZTE MC801A 5G UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Połącz się z najszybszymi sieciami 5G teraz i w przyszłości dzięki routerowi 5G ZTE MC801A.

Zastosowanie modemu Snapdragon X55 – jednego z najwydajniejszych modemów 5G od Qualcomm pozwoliło stworzyć urządzenie odporne na upływ czasu i rozwój technologii. Wsparcie dla obecnych częstotliwości 5G w architekturze NSA jak i tych, które pojawią się w przyszłości w Polsce oraz architektury SA zapewniają, że urządzenie nie „zestarzeje się” i pozwoli użytkownikowi przez lata cieszyć się bardzo wysokimi szybkościami pobierania i wysyłania danych.

Dzięki obsłudze wi-fi w standardzie ax użytkownik nie doświadczy spadku szybkości pomiędzy routerem a urządzeniami do niego podłączonymi*.

*aby połączenie wi-fi w standardzie ax było możliwe zarówno urządzenie nadawcze jak i odbiorniki muszą go wspierać

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: