Router stacjonarny OPPO 5G CPE T1a UZZ

Router stacjonarny OPPO 5G CPE T1a UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Idealne urządzenie zarówno do przestrzeni biurowej, jak i zastosowania domowego. Pozwala na błyskawiczne łączenie się sprzętów z siecią, a dzięki łatwej konfiguracji możesz zmienić ustawienia oraz dodać i usunąć elementy sieci. Router pozwala na precyzyjny przesył danych, nawet tak wartościowych jak filmy w jakości HD już w 4 sekundy.

Moduł 5G oraz slot na kartę SIM, daje niezależność i potężną moc, z której skorzystasz w wielu miejscach, bez konieczności zastanawiania się nad dostępem do internetu. Standard Wi-Fi 6 generacji, udostępnia niesamowite możliwości i stabilność połączenia.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: