Router stacjonarny kat. 4 Alcatel LINK HUB (HH42) UZZ

Router stacjonarny kat. 4 Alcatel LINK HUB (HH42) UZZ

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Zapewnij sobie szybkie i stabilne połączenie z internetem do odkrywania świata poprzez router WiFi Alcatel LINK HUB HH42. Urządzenie jest niezwykle intuicyjne i łatwe do skonfigurowania z poziomu każdej przeglądarki internetowej. Dzięki obsłudze do 32 urządzeń bez problemu będziesz mógł podłączyć wszystkie swoje urządzenia domowe – również te wymagające podłączenia przewodem RJ45 oraz telefon VOIP.

 

Transfer do 150 Mbps pozwoli na stabilne oglądanie Twoich ulubionych filmów, słuchanie muzyki wysokiej jakości, przeglądanie stron www oraz mediów społecznościowych. Ten niezwykle kompaktowy router dzięki swojemu minimalistycznemu designowi dopasuje się do każdego wnętrza Twojego domu i biura.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: