Router E5377

Router E5377

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Zapewnij wszystkim swoim urządzeniom z WiFi super szybki dostęp do Internetu gdziekolwiek jesteś. Przenośny router Huawei E5377 pozwala na podłączenie do 10 urządzeń jednocześnie: bez kabli i bez instalacji.

Zapewnia on pracę z najwyższymi prędkościami dostępnymi w sieciach 4G LTE. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi możesz kontrolować siłę sygnału sieci oraz  ilość użytych danych. Opcja kodów QR pozwoli Ci szybko ściągnąć aplikację do zarządzania routerem, oraz połączyć się z nim bez wpisywania kodu dostępu – wystarczy, że zeskanujesz kod QR.

Wbudowana bateria pozwala na korzystanie z internetu w sieci LTE nawet do 6 godzin.

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

TECH
SIM_Type

MINI

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: