Realme Watch 3 Pro

Realme Watch 3 Pro

wybierz taryfę

opis produktu

<![CDATA[

Realme Watch 3 Pro jest modelem, który dopasowuje się do szybkiego tempa życia, aby towarzyszyć Ci w każdej aktywności. Od teraz możesz korzystać z aż 110 trybów asystenta sportowego oraz funkcja GPS, co umożliwia dopasowanie do indywidualnych preferencji i wykonywanej aktywności.

Pojemna bateria pozwala na korzystanie z zegarka aż przez 10 dni lub 10 godzin prowadzenia rozmów, co czyni go funkcjonalnym i niezawodnym towarzyszem zarówno w podróży, jak i w dniu codziennym. Urządzenie monitoruje stan Twoje zdrowia zawsze wtedy, kiedy nosisz je na nadgarstku. Klasa odporności IP68 umożliwia noszenie zegarka zarówno pod prysznicem, jak i w czasie kąpieli w basenie.

 

]]>

specyfikacja techniczna

Informacje dodatkowe

pokaż więcej

zalety zamawiania on-line

bez
wychodzenia
z domu

bezpieczna
transakcja

14 dni
na zwrot

Nie ma to jak wolność w mobajlu.

Zaciekawiła Cię oferta? Zostaw swój numer, a nasz sprzedawca skontaktuje się z Tobą niebawem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Wynalazek 1 (dalej „P4”). Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania kontaktu telefonicznego.
Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.
Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oi.

pobieranie ...

phone name
z abonamentem Red Bull MOBILE SieMa
  • item
w abonamencie
  • item
X zł
X zł
jednorazowo
X zł

Widoczna wysokość abonamentów uwzględnia rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

 
miesięcznie

szukaj: